21 Cross...

  • Posted on: 19 October 2019
  • By: RCh
W dniu dzisiejszym w okolicy Zielonki odbyła się 21 edycja naszych tradycyjnych zawodów w biegu na orientacje, czyli Cross na Orientację im. gen. Sylwestra Kaliskiego. Dziękujemy za udział. Wyniki, międzyczasy oraz przykładowe mapy są już w odpowiedniej zakładce. Zdjęcia wkrótce umieścimy w galerii klubowego FB.

XXI Cross na Orientację im. gen. Sylwestra Kaliskiego

  • Posted on: 28 September 2019
  • By: RCh
W odpowiedniej zakładce umieściliśmy biuletyn nr 1 organizowanego przez nas 19 października w Zielonce koło Warszawy XXI Crossu na Orientację im. gen. Sylwestra Kaliskiego. Tam także należy szukać komunikatu technicznego, listy zgłoszonych zawodników, itd. Będą to zawody w średniodystansowym biegu na orientację, zaliczane do punktacji klubowej Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Zgłoszenia przez formularz na stronie PZOS do 13 października (niedziela). Zapraszamy!

MWSzW 2019 - sprint

  • Posted on: 14 June 2019
  • By: RCh
Na strzelnicy WAT został dzisiaj rozegrany pierwszy etap Mistrzostw Wyższego Szkolnictwa Wojskowego w BnO - sprint. Wyniki, międzyczasy i mapy są już na stronie zawodów, a zdjęcia pojawią się na FB. Jutro bieg średniodystansowy, a w niedzielę sztafetowy - obydwa zostaną przeprowadzone podczas organizowanych przez PUKS Mistrzostw Mazowsza w BnO.

MWSzW 2019

  • Posted on: 10 June 2019
  • By: RCh
Powoli wypełniają się treścią rubryki strony Mistrzostw Wyższego Szkolnictwa Wojskowego, które rozpoczynają się w najbliższy piątek. Jest już komunikat techniczny na organizowany przez nas bieg sprinterski oraz lista zgłoszonych. Lista startowa będzie dostępna w środę, po przydzieleniu zawodnikom kart SI. Bieg na dystansie średnim oraz sztafetowy zostanie rozegrany w ramach Mistrzostw Mazowsza organizowanych przez PUKS Młode Orły.

Klubowe zakończenie sezonu 2018 w BnO

  • Posted on: 24 November 2018
  • By: RCh

Dzisiaj zakończyliśmy sezon 2018 w BnO. W klubowym zakończeniu sezonu na trasie męskiej zwyciężył Dariusz Sokalski (18'34") przed Maciejem Gędziorowskim (20'03") i Maciejem Bzdawskim (22'15"). Trasę kobiecą najszybciej pokonała Alicja Turczyńska (28'42"), która wyprzedziła Dianę Gordon (28'59") i Małgorzatę Kopytko (31'44"). Na trasie rekreacyjno-rodzinnej pierwsze miejsce zajął występujący gościnnie MIeszko Chachurski z UNTS Warszawa (31'39"), drugie Paweł Żabiński (38'02"), a trzecie Wojciech Zabandżała (43'06"). Pełne wyniki i międzyczasy znajdą się na naszej stronie zawodów.

Pages