Bohemia
Bubo Cup
01-04.08.2017, Wyspa Cres, Chorwacja

Koniec sezonu / plany na nowy

Oficjalnie sezon można uznać za zakończony, a w jego końcówce Diana Gordon zajęła III miejsce w klasyfikacji damskiej trasy TR50 podczas 50 edycji Harpagana, Jerzy Parzewski (M60) zdobył złoty medal Mistrzostw Polski Masters w Nocnym Biegu na Orientację i następnego dnia srebrny podczas MPM w Sztafetowym Sprinterskim BnO (razem z Mariolą Wołowczyk z UNTS Warszawa) w S100. Podczas City Race w Krakowie w sprincie nocnym Ryszard Chachurski stanął na najniższym stopniu podium w M50, a z kolei podczas GEZnO 2015 Jerzy Parzewski wraz z Romualdem Gugą (WKS Śląsk Wrocław) zwyciężyli w kategorii VMM2, a Marta Trojecka (z Natalią Najman z KS Spójnia Warszawa) zajęły 2 miejsce w kategorii R. Ponadto skromna reprezentacja klubu wzięła udział w zawodach City Race w Barcelonie.

Do końca roku można jeszcze kilka razy przynajmniej w samej Warszawie i okolicy pobiegać - kalendarz najbliższych zawodów jest tutaj: link, ale można też planować dalej, a że zgłoszenia im wcześniejsze tym tańsze, więc pora na kilka linków:

- Centalny terminarz zawodów PZOS na rok 2016 wg stanu na dzień dzisiejszy jest tutaj: link (pliki w prawym górnym roku) - później zawody te pojawią się na stronie PZOS w menu "Zawody" po lewej stronie
- Wawel Cup 2016 (który się z CTZ wypisał): link

Wybrane zawody za bliższą lub dalszą granicą:
- Jukola 2015 (Finlandia): link - zbierzemy 7 zawodników do sztafety?
- FIN5 (Finlandia): link - nie ma obaw, po angielsku też będzie...
- ORingen 2016 (Szwecja): link - a tu już nawet jest
- WMOC 2016 (Estonia): link - to głownie dla starszych i umiejących pływać
- City Race Tour: link - zawody miejscie w różnych miastach Europy - strona zostanie zaktualizowana, niemniej miejsca i terminy będą zbliżone.

Gdyby komuś było mało, to całą gamę zawodów za granicąmożna znaleźć tutaj: link - głównie w krajach cieplejszych
oraz tutaj: link - głównie w krajach zimniejszych (przynajmniej teoretycznie).

Recepta na tanie zawody za dalszą granicą jest prosta - sprawdzamy, gdzie latają tanie linie i szukamy zawodów w okolicy, a potem najwcześniej jak się da rezerwujemy przelot i dokonujemy zgłoszenia.