01-04.08.2017, Wyspa Cres, Chorwacja

Jesień

Czas krótko podsumować najważniejsze osiągnięcia jesiennej części sezonu:

16-17.09.
Anna Kamińska zdobyła 2 złote medale Mistrzostw Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację rozrywanych w okolicach Wiązownej w kategorii K21 - na dystansie klasycznym oraz średnim. Dodała do tego zwycięstwo w sprincie w ramach Pucharu Polski. Jan Cegiełka na dystansie średnim zdobył brązowy medal w kategorii M50.

23.09.
Jerzy Parzewski (M65) i Jan Kukuryka (M70) zdobyli złote medale Mistrzostw Polski w Biegu na Orientację na dystansie klasycznym w okolicach Wejherowa.

7-8.10.
Jerzy Parzewski (M65) i Jan Kukuryka (M70) zdobyli złote medale Mistrzostw Polski w nocnym Biegu na Orientację w Piechowicach. Mirosław Rogala (M60) zdobył medal brązowy. Następnego dnia Jerzy Parzewski (M65) ponownie stanął na najwyższym stopniu podium MP na dystansie średnim, a Jan Kukuryka (M70) był tego dnia 2.

11.10.
Zakończyła się tegoroczna edycja Szybkiego Mózgu. W klasyfikacji końcowej najlepsze wyniki uzyskali: Małgorzata Krochmal - 2 / K50, Jarosław Kurek - 2 / M20, Dariusz Sokalski - 3 / M30.

15.10.
Diana Gordon zajęła 2 miejsce wśród kobiet w rajdzie na orientację Jesienne 360, który odbył się w okolicach Siedlec.

21.10.
Diana Gordon zajęła 2 miejsce wśród kobiet na trasie rowerowej 100 km rajdu na orientację Harpagan.

Poza tym dużo miejsc naszych zawodników tuż za podium lub przynajmniej w pierwszych dziesiątkach. Więcej szczegółów, zdjęcia i mapy na naszym Facebooku: link.