Bohemia
Bubo Cup
01-04.08.2017, Wyspa Cres, Chorwacja

Grand Prix Pomorza 2015 i WMTBOC 2015

Pod koniec (szkolnych) wakacji wystartowaliśmy w Grand Prix Pomorza, które w tym roku zostało rozegrane na gdańskiej starówce (sprint) oraz na Wyspie Sobieszewskiej (etapy leśne). Pogoda - jak zwykle w te wakacje - nas nie rozpieszczała, tzn. było słonecznie i wcale nie zimno... Udało się wywalczyć dwa miejsca na podium (Michał Marte i Ryszard Chachurski), co - biorąc pod uwagę zaledwie trzyosobowy skład - nie jest złym wynikiem. Zdjęcia z zawodów właśnie wgrywane są do naszej galerii.

W tym samym czasie w okolicy czeskiego Liberca kończyły się tegoroczne Mistrzostwa Świata w Rowerowej Jeździe na Orientację, w których barw kraju broniła Anna Kamińska. Zajęła w nich 17 miejsce w sprincie oraz 22 na dystansie średnim i 23 na długim. Biorąc pod uwagę aktualne realia wyniki te należy uznać za bardzo dobre, więc gratulujemy!